AR - GE

Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek AR-GE faaliyetlerine yön veren ERSAN MAKINA, projelendirme çalışmalarına da hız kazandırarak müşteri talep ve isteklerine cevap verilmektedir.  

2016 

Servolu Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Hidrolik Sistem Cam Yıkama Hattı” INOX BODY (paslanmaz gövdeli) özel versiyon eklenerek 8 fırçalı H: 3200mm ve H:3500 mm özel yıkama hatları üretilmiştir. 

2015 

” INOX BODY  “Standart Cam Yıkama Makineleri”nde yapılan geliştirmelerle (paslanmaz gövdeli) serilerde komple servo tahrikli kontrol gurupları ile özel versiyon eklenerek 8 fırçalı H: 3200mm ve H:3500 mm özel yıkama hatları üretilmiştir. 

2014 

Servolu Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Hidrolik Sistem Cam Yıkama Hattı” INOX BODY (paslanmaz gövdeli) yüksek performansta  3 metreden büyük ısı yalıtımlı cam presleme özelliği entegre edilmiştir. 

2013 

” INOX BODY  “Standart Cam Yıkama Makineleri”nde yapılan geliştirmelerle (paslanmaz gövdeli) serilerde yüksek performansta  servo kontrol sistemler uygulanarak; servo tahrikli 

 3-24mm kadar otomatik açılabilir yıkama kabini dahil edilmiştir. 

2012 

“Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Hidrolik Sistem Cam Yıkama Hattı”  “Standart Cam Yıkama Makineleri”nde yapılan geliştirmelerle INOX BODY (paslanmaz gövdeli) serilerde yüksek performansta  servo kontrol sistemler uygulanarak dahil edilmiştir. 

2011 

“Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Hidrolik Sistem Cam Yıkama Hattı”  “Standart Cam Yıkama Makineleri”nde yapılan geliştirmelerle INOX BODY (paslanmaz gövdeli) seriler üretime dahil edilmiştir. 

2010 

Ekonomik 4 Fırçalı Cam Yıkama Makinesi” h: 1700 mm. Ne ilave olarak h: 1300 mm. olarak üretimine devam edilmiştir. Ayrıca “Standart Cam Yıkama Makineleri”nde yapılan geliştirmelerle müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. “ Thiokol Ekstrüder Makinesi teleskopik kollu”nin tanıtımı yapılmıştır. 

2009 

“Ekonomik 4 Fırçalı Cam Yıkama Makinesi” h: 1700 mm. olarak üretimine başlanmıştır. 

“Otomatik Butil Ekstrüder Makinesi”ne “bantlama ünitesi” opsiyon olarak dahil edilmiştir. 

2008 

Türkiye’de bir ilk olarak “Otomatik Cam Kesme Basıncı” ve “Elektronik Cam Gönyeleme” sistemlerini CNC kontrollü Otomatik Cam Kesme Hattı’nda uygulanmasına geçilmiştir. Bu sistemlerle şekilli ve farklı kalınlıklardaki cam kesiminde hızlı ve kaliteli sonuçlar sektöre kazandırılmıştır. 

Dokunmatik renkli ekranlı, hava tahrikli hidrolik pompalı “Otomatik Butil Ekstrüder Makinesi” 

2007 

“Otomatik Cam Kesim Hattı” cam kesme grubuna eklenerek CNC kontrollü cam kesme makineleri grubu oluşturulmuştur. Kolay kullanım ve minimum fire ile cam kesimi yapılabilmesi için İtalyan menşeli optimizasyon programı olan PERFECT CUT Türkiye’de ilk olarak bu makinelerde kullanılmaya başlanmıştır. 

2006 

“Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Hidrolik Sistem Cam Yıkama Hattı” ile ikili ve üçlü yalıtımlı cam üretimine ilave olarak “cephe giydirme cam” opsiyonu sunulmuştur. Bu sistemin Türkiye’de uygulanmasında öncü firmalardan biri olmuştur. 

2005 

Cam kesme grubuna “Dijital Cam Kesim Makinesi”, “Manuel Cam Kesim Masası” ve “Ekonomik Cam Kesim Masası” dahil edilmiştir. 

2004 

“Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Pnömatik Sistem Cam Yıkama Hattı” ile ikili ve üçlü ısı yalıtımlı cam üretimine yardımcı olunmuştur. Ayrıca izolasyon makineleri grubuna “Hotmelt Ekstrüder Makinesi” de eklenmiştir. 

2003 

“Standart Cam Yıkama Makinesi”, “Standart Butil Ekstrüder Makinesi”, “Thiokol Ekstrüder Makinesi” üretimi ile yalıtımlı cam üretim sektörüne ilk adımını atmıştır. 

tr_TRTurkish